POS SERVICES

Kuponing

Nový distribučný kanál s podporou hostesiek. Najlepší nástroj pre naštartovanie predaja produktov. Pomocou kupónového nosiča, inštalovaného na predajni a za podpory hostesiek ovplyvňujeme nákupné správanie zákazníkov.

Ambient

Neštandardný spôsob k osloveniu cieľovej skupiny. Táto forma prezentácie sa používa na miestach častého výskytu ľudí.

Kampane sú realizované v centrách miest, na študentskej pôde, v nákupných centrách atď. K základným prvkom tejto kampane patrí kreativita, humor a zábava.

Reklama v obchodních centrech

Trendový spôsob prezentácie v obchodných centrách na celom území Slovenska. Zrealizujeme Vám kampaň s použitím štandardných ako aj neštandardných reklamných nosičov vo všetkých obchodných centrách.

Priamy zásah na zákazníka na miestach, kde sa zákazník najčastejšie pohybuje. Kampane môžu zahŕňať: reklamu vo výťahu, na eskalátoroch, na vchodových dverách a na ďalších miestach v rámci obchodných centier.

Merchandising

Najpriamejší spôsob marketingu: kontakt medzi zákazníkom a tovarom priamo na mieste, kde sa zákazník rozhoduje či a ktorý tovar z ponuky kúpi. Kompletné zabezpečíme merchandising servis, starostlivosť o produktové portfólio našich klientov.

POS Services