Influencer marketing & O2O

To neznamená len fotku s vašim produktom na Instagrame alebo jeden príspevok týždenne na vašom facebookovom účte.

Unikátne know-how, na ktoré inde nenarazíte

Individuálne a kompletné reklamné riešenie pre každého jedného zákazníka.

1

Vyberieme influencerov

Detailnou analýzou vyberieme tých najvhodnejších instagramových influecerov. Porovnáme ich publikum s vašou cieľovou skupinou, overíme počty zobrazení, záujem o ich príspevky, ich dosah a hlavne cenu.

2

Detailný scenár

Pridáme našu kreatívu a vymyslíme, ako bude promo akcia vyzerať a ako sa bude realizovať. Fotka s vašim produktom počas výletu v Tatrách nám nestačí!

3

Celé je to na nás

Postaráme sa o všetko cez nábor influencrov, brief, koordinačné cally, meetingy, zaistenie potrebného materiálu, publikačný plán, aj o realizačný tím.

4

Vyhodnotenie

Celú kampaň samozrejme odkontrolujeme, zmeriame a vy dostanete finálny report.

Netreba však len preceňovať online a podceňovať offline

Ako čerešničku na torte navyše vieme prepojiť influencer marketing s offline kampaňou v podobe in-store médií, či promo akcií s hosteskami. Jednoducho to naplánujeme ako jednu veľkú reklamnú kampaň, ktorá prinesie výnimočné výsledky.

Sociálne siete majú zmysel, ale musia sa robiť poriadne

Máte skvelý produkt alebo službu a chcete aby zažiarili na sociálnych sieťach? Nechajte to na nás. Príspevky tvoríme priamo na mieru vášmu produktu a s ohľadom na cieľovú skupinu. Samozrejmosťou je pre nás aj analýza konkurencie a vašej predošlej aktivity. Know-how nášho tímu spočíva v kombinácii kreatívnej práce a dôkladnej analýzy. Môžete si tak byť istí, že vaše príspevky zaujmú vašu cieľovú skupinu.

Tvoríme

Budujeme značku v online priestore ale súčasne aj v reálnom svete.

Cielime

Reklamnú kampaň zameriavame na cieľovú skupinu, čo je kľúčová cesta k predaju. Zacielime na moderné technológie a multichannel riešenia.

Posilňujeme

Vďaka influencerom dokážeme vzbudiť záujem o fyzickú návštevu obchodu, alebo odporučiť online nákup.

Predávame

Zvýšime dopyt, čím umožníme predaj za vyššiu cenu alebo cross sale. Podporíme akvizíciu nových zákazníkov a pri existujúcich zvýšime záujem.

Online to Offline

Prepojenie pokročilého influencer marketingu s tradičnou podporou v retaile. Náš kreatívny tím pripraví koncept kampane, ktorý zaistí multichannel komunikáciu vašej značky na sociálnych sieťach aj v in-store. Vďaka tomuto komplexnému riešeniu môžete osloviť širokú verejnosť, ale aj veľmi špecifickú skupinu zákazníkov.

Influencer marketing

Vyhľadáme influencerov, ktorí najlepšie odpromujú vašu značku a produkty na sociálnych sieťach. Máme vlastnú metódu overovania influencerov a ich vplyvu, ktorú vyvíjame a optimalizujeme už od roku 2020. Na osobnom stretnutí vám radi odprezentujeme reálne výsledky.

Fotogaléria zrealizovaných kampaní

Radi si s vami dohodneme osobné stretnutie a všetko vám ukážeme a vysvetlíme. Začať potom môžeme pilotnou kampaňou s rozpočtom, ktorý vás milo prekvapí.