POS MEDIA GROUP

POSLANIE

Naším poslaním je pomôcť našim klientom zvýšiť predaj ich výrobkov. Snažíme sa to dosiahnuť tým, že ponúkame komplexné riešenie pre retailové produkty a služby, ktoré ovplyvňuje správanie zákazníka.

SPOLOČNOSŤ

POS Media je európskym lídrom na trhu v oblasti retailových médií, ktorá ponúka širokú škálu služieb a reklamných nástrojov v mieste predaja v šiestich stredoeurópskych krajinách s kanceláriami v ďalších dvoch krajinách západnej Európy.

V roku 2018 spoločnosť POS Media oslávila 20. výročie, ako aj významné strategické partnerstvo s azijským lídrom v oblasti retailových médií, Omni Marketing Global, ktoré umožnilo POS Medií pôsobiť v 24 krajinách sveta.

Sme partnerom pre retaily ako Ahold, Carrefour, Metro, SPAR, Tesco, Lenta, Magnit vďaka naším preukázaným výsledkom s navyšovaním príjmov, znižovaním nákladov a zlepšením in-store prostredia a nákupných skúseností. Spolupracujeme s top globálnymi značkami ako Unilever, P & G, Coca-Cola, Nestlé, Mondelez, Heineken a mnoho ďalších.

História POS Media

Spoločnosť POS Media vznikla v roku 1998 ako IMIGe Česká republika s cieľom rozšíriť úspešné koncepcie po celej Európe. S primárnym zameraním na reklamu v mieste predaja spoločnosť rýchlo expandovala do Maďarska, Slovenska a Poľska. So sídlom v Prahe sa spoločnosť premenovala na POS Media Europe a otvorila pobočky v Holandsku, Nemecku, Ukrajine a Rusku. V roku 2018 podpísala POS Media strategické partnerstvo s Omni Marketing Global.

Naše Pôsobenie