Zariadime, aby po vašej značke ľudia túžili

Od malého woblera po veľkú kampaň, o ktorej bude vedieť každý.

Efektívny proces a komplexné
BTL riešenie,
pri ktorých nestrácate čas, ani peniaze

Navrhneme a zrealizujeme cielenú lokálnu propagáciu, rovnako ako komplexne riešené kampane s dosahom na milióny zákazníkov. Disponujeme unikátnym portfóliom médií a služieb, ktoré sú prepojené do efektívneho celku priamo pre vašu značku, či produkt.

1

Vytvoríme emócie

Budujeme vzťahy, publikum a dôveru. Zameriavame sa na skutočný zážitok so značkou, vďaka ktorému aktivujeme predaje. Podporujeme značku v reálnom svete aj v digitálnom priestore. Všetko je perfektne prepojené a funkčné.

2

Cielime na POS

Point-Of-Sale už nie je len retailový obchod, ale aj ten má svoje významné miesto v predajoch a preto s ním stále intenzívne pracujeme. Súčasne ale cielime aj do online POS priestoru a do outdoor prostredia. Najvhodnejšiu kombináciu volíme vždy s ohľadom na produkt a cieľovú skupinu.

3

Posilníme brand

Zvýšime vizibilitu značky, sociálnu interakciu a aktivujeme nákup.

4

Efektívne doručíme

Nájdeme múdre a komplexné marketingové riešenie s merateľnými výsledkami. Celá realizácia je u nás pod jednou strechou, čím šetríte čas, peniaze a taktiež to umožňuje veľmi rýchlo reagovať na zmeny a nové požiadavky.

5

Účinná aktivácia

Zdvihneme predaje, prípadne umožníme predaj za vyššiu cenu alebo cross sale. Podporíme akvizíciu nových zákazníkov a u existujúcich zvýšime dopyt. Značka pritom netrpí a buduje si dobré meno a vrelý vzťah so zákazníkmi.

Naše služby

Najlepšie ale funguje náš BTL MIX, ktorému hovoríme Online–to–Offline a ktorý kombinuje naše služby dohromady tak, aby sme dosiahli optimálny výsledok. Vzbudíme tak záujem, pridáme pozitívne emócie, umožníme si produkt vyskúšať a aktivujeme predaj. Vyskúšajte si jednu službu alebo si rovno nechajte pripraviť celé riešenie Online–to–Offline na mieru.

Vyskúšať môžete akúkoľvek našu službu, ale najlepšie fungujú všetky dohromady.

Radi navrhneme konkrétne riešenie priamo pre vašu značku, či konkrétny produkt.