Digitálna reklama

My svietime, a tak sme vidieť viac, než ostatní.

Sme spoľahlivý partner pre vašu digitálnu komunikáciu

Skvelá viditeľnosť

Digitálne obrazovky a panely poskytujú vynikajúcu viditeľnosť v priestore POS. Sú aktívne a tým prekonávajú statické, neosvetlené médiá.

Efektívny marketingový nástroj

Vďaka vysokej flexibilite zobrazovaného obsahu, jednoduchej správe z jedného miesta a vysokej viditeľnosti na miestach, kde sa zákazníci nachádzajú, je digitálna reklama od POS Media veľmi efektívnym nástrojom marketingovej komunikácie. Zmeny v zobrazenom obsahu nastanú takmer okamžite.

Pokročilý CMS

CMS rozhranie, vďaka ktorému môžete spravovať a ovládať obsah na všetkých svojich zariadeniach z jedného miesta. Samozrejme, správu obsahu môžete nechať aj na nás.

Vlastný obsah

Navrhneme a vyrobíme obsah pre vaše LED alebo LCD panely presne podľa vašich predstáv. Nezáleží na tom, či potrebujete statický obrázok, animáciu alebo video.

Nekonečné možnosti aplikácie

Disponujeme mnohými technológiami LCD a LED obrazoviek. Realizujeme jednoduché reklamné tabule pre maloobchod, cez jedálne tabule, navigačné a samoobslužné kiosky, informačné a interaktívne tabule, stránkovacie a navigačné systémy, až po veľké digitálne steny. Pre každého máme riešenie.

Fotogaléria – najlepšie je to vidieť na vlastné oči

Zapojte sa do budúcnosti a začnite využívať digitálnu techniku pre svoj marketing.