Merchandising

Aby váš tovar bol vždy kvalitne pripravený pre zákazníka.

Váš tovar priamo k zákazníkovi a v perfektnom stave

Máme radi, keď je tovar pre zákazníka pripravený a vystavený v skvelom stave a dôstojne tak reprezentuje svoju značku. Náš tím pre vás zaistí dlhodobú odbornú starostlivosť o vaše produkty na mieste predaja a vybuduje dobré vzťahy na predajniach. Vám sa tak navýši distribúcia a dostupnosť vašich produktov.

Merchandising

Starostlivosť o vystavené produkty na predajnej ploche, cenovky na všetkých miestach predaja, kontrola a zaistenie optimálnej rotácie tovaru, kontrola vystavenia druhotných umiestnení, monitoring OOS, plánogramy a monitoring produktov a promočných letákov.

Sales Force

Outsourcing obchodného tímu. My zaistíme obchodných zástupcov a vy si zvolíte plán návštev, aktivity, ciele KPI a úroveň servisu, pričom si budeme účtovať len návštevu obchodného zástupcu.

Inštalácia POS

Robustný inštalačný tím s pokrytím celej SR. Inštalácia a deinštalácia POS materiálov na predajnej ploche, od malých POS nosičov až po veľkoplošné a rozsiahle inštalácie.

Data Management

Na zber dát a reporting používame licencovaný systém LIMIGO. Ide o riešenie pre moderný obchodný tím a skutočnú prácu v teréne.

Logistika

Komplexná a moderná logistika, vytvorenie objednávky online, kompletizácia, distribúcia, kontrola doručenia zásielky a archivácia dodacích listov v elektronickej podobe.

Skladovanie

Disponujeme vlastnou sieťou skladov, ktorými pokrývame celú SR. Sklady sú temperované, prepojené so skladovým systémom a sú vybavené bezpečnostnými kamerami.

Fotogaléria priamo z terénu

Dodajte prezentácii svojich produktov úroveň. Kontaktujte nás a vaše produkty sa s nami budú mať ako v bavlnke.